iletisim@bayrampasakoleji.com +90 212 418 53 52

Eğitimde İşbirliği Yapıldı

Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Bayrampaşa Şubesi ile Özel Bayrampaşa Koleji arasında eğitim iş birliği protokolü imzalandı.
Dernek binasında yapılan imza törenine Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Metin Altıntaş ile eski başkanlar Suat Yenidoğan, Bahri Beşkardeş, Alaattin Tunaboylu, İlhan Şengüler, Sadettin Kurtuluş, Gençlik Kolları Başkanı Uğur Kalyoncu, Bayrampaşa Belediyesi meclis üyesi Tolga Güneş, eski Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü olan ve şimdi Özel Bayrampaşa Koleji’nde yöneticilik yapan Servet Bakırcı ve Gaziosmanpaşa Kültür Müdürü Abdullah Yılmaz katıldı.
İmza töreninde konuşan Özel Bayrampaşa Koleji Yöneticisi Servet Bakırcı, amaçlarının STK’lar ile birlik ve beraberliği geliştirerek STK’ların kültür çalışmaları ile okumuzun çalışmalarını kaynaştırmak, yeni yetişen gençlerimizin çevremizdeki milli kültürümüzle ilgili bilgi alışverişinde bulunmak. Özel Bayrampaşa Koleji’nde ekonomik açıdan güçlük çeken başarılı öğrencilerimize destek olmak. 1739 Sayılı Milli Eğitim Temel Kanunu’nda belirtilen genel ve özel amaçlar doğrultusunda gençlerimizi milli, manevi, insani ve kültürel açıdan donanımlı yetiştirmek üzere işbirliği yapmak. Protokolün hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.